Samostalni / a financijski / a računovođa / računovotkinja

Br. oglasa: 899462702
Na određeno

DIV GRUPA d.o.o.
Samobor, Hrvatska
Opis posla

Traži se osoba predana postavljenim ciljevima, pedantna, temeljita i ažurna.
Glavna zaduženja:
•knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, blagajne, kompenzacija, plaća, putnih naloga, avansa i ostalog
•izrada dokumentacije i izlaznih računa – domaći računi, izvoz, otprema u treće zemlje
•obrada i izrada primki
•kontrola knjiženja i usklade IOS-a
•pravovremena i točna obrada dokumentacije te usklade i povezivanja s Poreznom upravom
•obračun amortizacije i revalorizacije
•financijsko i računovodstveno praćenje projekata
•izrada tjednih i mjesečnih izvještaja na zahtjev Uprave
•izrada mjesečnih i godišnjih financijskih izvještaja (PDV, GFI)
•suradnja s financijskim službama ostalih članica Grupe općenito.
•poštivanje i provođenje zakonskih propisa vezanih uz računovodstvo i financije
•izvršenje ostalih zadataka prema nalogu Direktora sektora.

Od kandidata očekujemo:
•visoku motiviranost
•napredno razmišljanje
•stručna sprema: SSS, VŠS, VSS ekonomskog smjera
•obavezna informatička pismenost
•engleski jezik
•obavezno iskustvo na poslovima računovodstva minimalno 3 godine

Kontakt email: posao@divgroup.eu

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Samobor, Zagrebačka županija, Hrvatska