Računovođa (m / ž)

Br. oglasa: 975660068
Puno radno vrijeme

BREST d.o.o.
Zadar, Hrvatska
Opis posla

BREST d.o.o. je tvrtka koja iza sebe ima dugogodišnje iskustvo u radu, a široko je prepoznata po visokoj kvaliteti usluga koje pruža.

Kao svoju primarnu djelatnost ističe obavljanje kompletnih računovodstvenih usluga i revizija.

Vaša zaduženja:

  • samostalno knjiženje svih poslovnih promjena za klijente obrte i mikro/mala trgovačka društva
  • obračun plaće za klijente
  • izvještavanje prema Fini i Poreznoj upravi unutar zakonskih rokova (JOPPD obrazac, obračun PDV-a, GFI-POD i PD obrazac sa prilozima)
  • komunikacija sa klijentima
  • prema potrebi i dogovoru sa klijentom, sastavljanje skraćenih izvještaja o poslovanju za potrebe uprave ili poslovne banke (kreditni poslovi i sl.)

Uvjeti

Potrebno minimalno 5 godina iskustva rada u knjigovodstvenom servisu kao samostalni računovođa

Jezici:

  • Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

  • Atraktivnu plaću
  • Fleksibilno radno vrijeme (7-15 ili 8-16 sati)
  • Stalni radni odnos

Početak rada: odmah.

Kontakt: ivana@brest.hr

Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke
Mjesto rada
Zadar, Zadarska županija, Hrvatska