Voditelj / icaprodaje i recepcije (m/ ž)

Br. oglasa: 462739797
Na neodređeno

KRUŠČICA d.o.o.
Rogoznica, Hrvatska
Opis posla

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:

VSS hotelijersko – turističkog smjera ili VSS društvenog usmjerenja
5 godina radnog iskustva na poslovima recepcije I 1 godina radnog iskustva kao voditelja recepcije
znanje dva strana jezika
komunikativnost, ljubaznost
Timski rad

Područja odgovornosti:

rukovodi recepcijom (planira organizira i kontrolira rad recepcionera i njihovih smjena)
koordinira suradnju s drugim odjelima u hotelu vezano za rezervaciju gostiju i njihove interese
kontrolira da li se rezervacijski sustav temeljito unosi u interne programe te pregledava naplaćene račune i storno istih
nadređenima podosi izvještaje o prometu iz prethodnog dana i rezervacijama tekućeg dana
vodi sastanke s agencijama i sklapa poslovnu suradnju za poslovne partnere i za individualce
koordinira akcije i popustecijena smještaja na dnevnoj, tjednoj i mjesećnoj razini prema dogovoru s nadređenima
brine o prisutnosti radnika na radu, korištenju slobodnih dana, plaćenih i neplaćenih dopusta i godišnjih odmora

Uvjeti zaposlenja:

zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme
Probni rad u trajanju od  mjesec dana
Mogućnost stalnog zaposlenja
Spremnost na timski rad
specijalističke obuke
edukacije

Kontakt email: rogoznicaperla@gmail.com

Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Rogoznica, Šibensko-kninska županija, Hrvatska