Team leader - voditelj / ica tima

Br. oglasa: 866121987
Na neodređeno

SALES POWER d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Uvjeti:
- minimalno SSS, iskustvo, motiviranost i proaktivnost.
- poželjno je i minimalno godinu dana praktičnog radnog iskustva na ovakvoj poziciji (minimalno 1 godina rada na pozicijama voditelj tima/ supervizor/ mentor/ sales manager, iskustvo u prodaji i radu sa strankama, iskustva u razvoju i vođenju timova)
- izražene komunikacijske,pregovaračke i prezentacijske vještine
- organizacijske i analitične sposobnosti
- poduzetnost i prilagodljivost
- poznavanje rada s MS Office alatima
- osnovno znanje engleskog jezika
- otvoren pristup ljudima i demonstracija vlastitih prodajnih vještina
- motiviranost, entuzijastičnost i dinamičnost
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- snalažljivost i strpljenje u stresnim situacijama
- s premnost na dostupnost klijentima i prekovremeni rad
- uspješni ste u rješavanju konflikata, upravljanju rizikom, iskorištavanju prilika i postavljanju očekivanja.
- sposobni  se prilagođavati  stalnim promjenama, donositi odluke na temelju ograničenih informacija i raditi u timu, a uz sve to ste odgovorni.
- možete komunicirati negativne vijesti i gubitke bez stvaranja dodatnog stresa, a pozitivne vijesti i pobjede slaviti.
Poslodavac nudi:
- stalni radni odnos
- plaću od minimalno 6.000,00 kn neto u startu plus atraktivni bonusi ovisno o kvaliteti prodaje i pokazanoj radnoj etičnosti
- zanimljiv posao uz slobodu uvođenja vlastitih kreativnih ideja i rješenja
- odgovarajućeg mentora za uvođenje u rad na radnom mjestu
- dinamičnu radnu atmosferu u mladom i perspektivnom timu
- kontinuiran razvoj komunikacijskih i organizacijskih vještina
- prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje
- ugodan radni prostor
- poligon za osobni razvoj - Edukacije, radionice, certifikacije, konferencije, karijerno usmjeravanje, razvojni razgovori
- timski rad
- doprinos timu, tvrtki, zajednici.
Opis posla:
- planiranje i organizaciju rada u timu
- širenje, razvoj i održavanje uspješnog tima
- postizanje postavljenih prodajnih ciljeva te praćenje osobnih i timskih rezultata
- motiviranje i razvoj kompetencija članova tima
- kontinuirani razvoj vještina rukovođenja
Zainteresirani kandidati poslati:
- svoj životopis
- ukratko (najviše 150 riječi) nam navedite zašto bi ovaj posao bio prikladan za Vas, kao i zašto bi Vi bili prikladani za ovaj posao
Molimo Vas da životopis dostavite najkasnije do 30.11.2021.
Kontakt telefon: 0917921398

Kontakt email: info@salespower.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska