Agent korisničke podrške (m / ž)

Br. oglasa: 747096317
Na određeno

Anonymus Company
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Naš klijent, A1, vodeća je telekomunikacijska kompanija u Hrvatskoj s dugogodišnjom internacionalnom tradicijom poslovanja. Radi daljnjeg proširenja opsega posla tražimo motivirane, komunikativne i odgovorne osobe za poziciju:

Agent korisničke podrške (m/ž)

Uvjeti:

  • Odgovaranje na upite korisnika o A1 uslugama putem različitih komunikacijskih kanala
  • Aktivno promoviranje kampanja u komunikaciji s korisnicima
  • Prodaja A1 proizvoda i usluga
  • Osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

Poslodavac traži:

  • Minimalno SSS
  • Prethodno radno iskustvo nije važno
  • Poznavanje rada u MS Office aplikacijama
  • Korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Sposobnost organizacije i jasnog komuniciranja informacija

Poslodavac nudi:

  • Svaki mjesec imaš priliku ostvariti stimulativne dodatne mjesečne nagrade do 2.000 kn povezane s tvojim rezultatima (i to već od 1. samostalnog mjeseca rada)
  • Smartphone i A1 tarifa u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • Naknadu za prijevoz (360 kn neovisno o mjestu stanovanja/rada)
  • Božićnicu i poklon bonove za djecu
  • MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
  • Razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
  • Ugodnu radnu atmosferu i timski duh
  • Početnu edukaciju u moderno opremljenom prostoru u centru grada
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • Priliku za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama, team building aktivnostima

Ukoliko si zainteresiran/a za navedenu poziciju i udovoljavaš navedenim kriterijima, prijavi se putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska