Agent / ica u službi za korisnike na njemačkom jeziku (projekt: europska online banka)

Br. oglasa: 126286334
Na određeno

Transcom Worldwide d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Opis posla: poslovi bankarske online podrške klijentima. Komunikacija s korisnicima je u najvećoj mjeri putem telefona i emaila-a, dok se manji dio upita zaprima putem pošte.
Upiti su raznovrsni, no oni najčešći su:
> upit o stanju računa/raspoloživi iznos na kartici
> promjena osobnih podataka
> blokiranje/aktivacija kartice
> objašnjenje pojedinih stavki na računu/ponovno slanje računa
> ponovno slanje PIN-a
Unutar projekta se nalazi više manjih timova koji se bave određenim radnjama kao što su naplata dugovanja, aktivacija/blokiranje kartica koje su iz sigurnosnih razloga privremeno blokirane itd.

Poslodavac nudi:
> atraktivnu plaću uz mjesečne motivirajuće bonuse
> bonus dobrodošlice u iznosu od 1.500 kuna neto
> plaćenu obuku za posao u trajanju 15 radnih dana s prijavom od prvog dana
> ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor
> plaćen prijevoz u iznosu 400 kn neto za ugovorne radnike
> fleksibilno radno vrijeme za studente
> mogućnost povećanja plaće sukladno trudu i kvaliteti rada
> mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju
> razvoj vještina, svakodnevno usavršavanje njemačkog jezika
> iskustvo rada za renomiranu europsku online banku
> ugodnu radnu atmosferu i prijateljski timski duh
> mogućnost promjene satnice prema osobnim potrebama radnika
> bonusi za preporuke novih djelatnika u iznosu do 1.500 kuna neto (ovisno o projektu)

Uvjeti:
> znanje njemačkog jezika na C1/C2 razini (samostalni korisnik)
> osnovno korištenje MS Office paketa
> razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
> učinkovitu pismenu i verbalnu komunikacija
> samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost

Pogodnosti
  • Naknada za topli obrok
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osječko-baranjska županija, Hrvatska