Administrator / ica u razvoju

Br. oglasa: 551977040
Na određeno

PROSTORIA d.o.o.
Sveti Križ Začretje, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • knjiženje (i otvaranje) te printanje radnih naloga,
  • praćenje roka proizvodnje pojedinog prototipa,
  • međuskladištenje robe,
  • rješavanje nesukladnosti,
  • praćenje točnosti i korekcije normativa/sastavnica proizvoda,
  • praćenje zaliha na pogonu/PR, praćenje i ispunjavanje evidencija rada.

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS, VŠS (tehnički smjer),
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima.
  • znanje čitanja 3D modela i nacrta za izradu kalkulacija i sastavnica,
  • izrada sastavnica i kalkulacija za nove proizvode,
  • postavljanje konfiguratora za nove proizvode,
  • poznavanje procesa proizvodnje/izrade pojedinih proizvoda,
  • odlično poznavanje MS Office paketa.

Poželjne vještine:

  • odlične organizacijske sposobnosti,
  • orijentiranost na postizanje ciljeva i rješavanje problema,
  • preciznost, točnost i orijentacija na detalje,
  • logičko razmišljanje,
  • samoinicijativa,
  • odgovornost,
  • sposobnost rada pod pritiskom i rokovima.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Kontakt email: posao@prostoria.eu

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Sveti Križ Začretje, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska