Administrativni djelatnik / ca

Br. oglasa: 225711230
Na određeno

D-COLOR d.o.o.
Karlovac, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA:

- poštivanje radnih procesa tvrtke i izvršavanje zadataka po nalogu direktora,

- evidencija ugovora djelatnika, priprema novog djelatnika za rad,

- sastavljanje i predaja oglasa na burzu rada u slučaju potrebe za novim djelatnicima, praćenje i evidencija liječničkih pregleda djelatnika te suradnja s tvrtkom koja provodi Zaštitu na radu,

- kontaktiranje knjigovodstvenog servisa u vezi prijava i odjava djelatnika tvrtke,

- prikupljanje računa koji nedostaju za potrebe knjigovodstvenog servisa, usklađivanje konto kartica i provedba kompenzacija,

- dostava dokumentacije knjigovodstvenom servisu, - komunikacija i administrativna podrška s vanjskim dobavljačima raznih usluga (banke i slično),

- odlazak na tehnički pregled službenih vozila, kontrola i administrativna provedba dokumentacije vezane uz vozni park tvrtke,

- evidencija i izrada putnih naloga djelatnika,

- briga o uređajima ENC-a (stanju na računima), kartici i ostaloj dokumentaciji potrebnih za odlazak na teren,

- nadzor i provedba administrativne podrške s tele operaterima i Internet dobavljačima,

- kontrola evidencije radnog vremena djelatnika, po potrebi u elektronskom obliku, te vođenje evidencije dnevnog odmora djelatnika,

 - javljanje na telefon tvrtke, otvaranje radnih naloga, arhiviranje fotografija iz foto grupe,

- odlazak u nabavu potrošnog materijala,

- organizacija službenih putovanja djelatnika (smještaj, prijevoz i sl.),

- obračun radnih sati djelatnika i evidencija bolovanja te godišnjih odmora,

- prikupljanje potrebnih ponuda i naručivanje proizvoda potrebnih za tvrtku D-color d.o.o. prema nalogu odgovornih osoba uz samostalni prikup,

- vođenje pismene evidencije za inventuru i nabavu potrošnog materijala te alata potrebnog za vršenje djelatnosti temeljem informacija iz nadležnih odjela tvrtke,

- vođenje i arhiviranje dokumentacije vezan uz odvoz opasnog i komunalnog otpada,

- kontrola i provedba ugovora o osiguranju za pokretnu i nepokretnu imovinu tvrtke,

- reklamacije kupaca i dobavljača  (korespodencija i administrativno rješavanje),

- administrativno obavljanje poslova organizacije prikupa pošiljaka s kurirskom službom, - ispunjavanje i slanje A1 dokumenta za zaposlenike tvrtke koji posjeduju ugovor na neodređeno,

- svakodnevno provjeravanje i odgovaranje na pristigle mailove,

- izdavanje faktura, izrada narudžbenica i otpremnica, izrada i slanje E-računa,

- praćenje, administrativna podrška i realizacija provedbi i prijava na lokalne i međunarodne javne pozive, poticaje i projekte,

- kontaktiranje klijenata po potrebi- kontrola odrađenih poslova djelatnika vezanim za održavanje objekta (vođenje brige oko čistoće i urednosti vanjskog i unutarnjeg prostora tvrtke),

- kontaktiranje klijenata po pitanju dospijelih plaćanja,

- korespodencija na društvenim mrežama tvrtke u svrhu marketinga i oglašavanja,

- prijem stranaka (smješta klijenta u salu za sastanke, donosi kavu i sok/vodu po potrebi i zove osobu s kojom klijent ima sastanak)

-održavanje čistoće prostorija toaleta, kuhinje i prostora peći (posebno u zimskim uvjetima), te gašenje radijatora na kraju radnog dana, održavanje čistoće unutar i izvan prostorija tvrtke

Javljati se isključivo na mail: posao@d-color.hr

Kontakt email: posao@d-color.hr

Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Karlovac, Karlovačka županija, Hrvatska