Kuhar (m / ž)

Br. oglasa: 368861213
Sezonski poslovi

LA ROSA VRSAR d.o.o.
Vrsar, Hrvatska
Opis posla

Nalazimo se u centru marine u Vrsaru, uz glavnu šetnicu s prekrasnim pogledom na Vrsarski zaljev i otok Sv. Juraj. U našem jelovniku možete pronaći tradicionalna istarska jela te brojna mediteranska i internacionalna jela. Od specijaliteta izdvajamo ribu kovača pripremljenu na različite načine, jastoga, mučkalicu itd. Mi smo četvrta generacija obitelji Ferati koja se bavi ugostiteljstvom i njegujemo tradiciju naših predaka.

Opis posla:

  • pripremanje raznih vrsta jela i slastica
  • porcioniranje i serviranje jela na tanjuru
  • odgovara za inventar, kvalitetu i pripremu hrane
  • održavanje čistoće tehničkih uređaja i kuhinjskog suđa
  • briga o čistoći radnog prostora i opreme

Uvjeti:

  •  KV, SSS, VKV – kuhar/ica ili kuhar/ica majstor/ica

Potrebne godine iskustva: 2

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Naknada za topli obrok
  • Smještaj
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Vrsar, Istarska županija, Hrvatska