Prodavač / prodavačica

Br. oglasa: 344489228
Na neodređeno

DOM PRIČA d.o.o.
Karlovac, Hrvatska
Opis posla

Opis posla: prodavač/ica na štandu sa knjigama.

Mjesto rada:
Trgovački centar  Supernova Karlovac.
Knjižara Dom priča u obliku štand mall-a u glavnom hodniku trgovačkog centra na 20 m2

Primarna djelatnost je prodaja domaće i strane knjige.

Uvijeti:
Od kandidata očekujemo komunikativnost sa kupcima i spretnost u prodajnim vještinama.
Glavne odlike odgovornost i odgovoran pristup poslu.

Zapošljavamo na mjesto prodavača 2 osobe na puno radno vrijeme, mogućnost zapošljavanja na neodređeno, po isteku probnog rada.

Radno mjesto je trgovački centar Supernova Karlovac koji pruža zaposlenicima sve uvjete rada suvremenog trgovačkog prostora.

Radno vrijeme:  uvjetovano radom centra :  2 smjene od ponedjeljka do petka  od 09-15h / 15 -21 h.
Kontakt telefon: 048201737

Kontakt email: nives.krpan@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Karlovac, Karlovačka županija, Hrvatska