Prodavač / ica

Br. oglasa: 298563883
Na neodređeno

Tifon d.o.o.
Novalja, Hrvatska
Opis posla
  • Obavljanje poslova iz domene gastro ponude i ostalih prehrambenih i neprehrambenih proizvoda prodajnog mjesta
  • Priprema, izlaganje u prodajnom prostoru, te prodaja i služenje hrane i napitaka iz ponude na prodajnom mjestu
  • Priprema hrane i napitaka sukladno određenim normativima i propisanom standardu
  • Aktivno sudjelovanje kod preuzimanja robe, kontrola ispravnosti zaprimljene robe kako u pogledu količine, tako i u pogledu kvalitete, pravilno skladištenje odnosno slaganje iste u za to namijenjene prostore
  • Kontrola rokova trajanja proizvoda, te pravovremeno obavještavanje neposrednog rukovoditelja o artiklima kojima uskoro istječe rok trajanja
  • Vođenje zakonskih evidencija vezanih uz HACCAP program te rukovanje s hranom i sastojcima u skladu sa zakonskim propisima
  • Vođenje brige o ispravnom i pravovremenom isticanju cijena, promjenama cjenika i sl, a u skladu s uputom neposrednog rukovoditelja
  • Briga oko održavanja čistoće i higijenskih uvjeta u trgovini i pratećem sanitarnom čvoru, a po potrebi i cijelom prodajnom mjestu na kojem obavlja poslove
  • Po potrebi svi poslovi prodavača u trgovini izuzev poslova koji se odnose na bilo kakvu manipulaciju gorivima
  • Svi ostali poslovi po nalogu nadređenog rukovoditelja

UVJETI:

  • SSS
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost
  • poznavanje MS Office alata

Kontakt telefon: 0914641386

Kontakt email: helena.predovan@tifon.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Novalja, Ličko-senjska županija, Hrvatska